KUCHNIA

Cokolwiek wymarzysz, nasza kuchnia to stworzy. Od posiłków regeneracyjnych, przez lunche, cateringi na spotkania i konferencje po pełną obsługę gastronomiczną szkoleń, imprez rodzinnych czy wesel. Zawsze smacznie i atrakcyjnie cenowo.

STOLARNIA

Wydział stolarni wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt do obróbki drewna. Tworzymy własne meble takie jak: ławki, kwietniki czy karmniki. Zajmujemy się również renowacją mebli przywracając im blask i wydobywając ich piękno.

PRALNIA

Nasza pralnia spełni wymagania nawet najbardziej wymagających branż. Mamy doświadczenie w branżach hotelarskich, służby zdrowia jak i osób indywidualnych. Oferujemy możliwość przewozu i załadunku prania.

OGRODNICTWO

Ogrodnictwo to nie tylko profesjonalne i kompleksowe utrzymywanie terenów zielonych. Oferujemy również produkcję sadzonek roślin i kwiatów czy utrzymanie chodników i parkingów o każdej porze roku.

MONTAŻ / DEMONTAŻ

Wykonujemy proste prace montażowe i demontażowe, sortowanie sprzętów i konfekcjonowanie materiałów czy składanie elementów. Chętnie podejmiemy się pakowania produktów oraz innych prac.

NISZCZENIE DOKUMENTÓW

Nawet 100kg niszczonego papieru w godzinę. Prace koordynowane przez pracowników posiadających poświadczenia klauzulami bezpieczeństwa. Spełniamy wymogi wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych.

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach administracyjnych i biurowych. Profesjonalny sprzęt oraz środki czystości najlepszych marek to nasza podstawa.

WSPIERANIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

Wspieramy rozwój i aktywność zawodową wśród osób niepełnosprawnych. Dokładamy wszelkich starań by każdy mógł spełniać się zawodowo.